DZIEŃ MAMY | PRINTU.PL

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałoby Wasze życie bez mamy?
Ja nie umiem sobie wyobrazić tego obrazu, a wręcz boję się o nim myśleć. Nasze mamy to prawdopodobnie najwspanialsze osoby jakie kiedykolwiek poznamy. Nikt tak nie pragnie naszego szczęścia jak one. Są z nami od chwili naszego pierwszego oddechu i dbają o nas każdego dnia. Mimo, że nie zawsze się z nimi zgadzamy, w przyszłości wspomnimy ich słowa. Każdego dnia serwują nam lekcję przestróg i wskazówek, których nikt nie słucha, a przecież są takie ważne. Zawsze są przy nas, nawet jeśli my tego nie chcemy. Obdarowują nas bezwarunkową miłością, najsilniejszą ze wszystkich - nie można się przed nią obronić. Są niczym superbohaterki każdego dnia - sprzątają, gotują, przygotowują nam drugie śniadanie do szkoły, robią pranie i do tego pracują.
Kocham moją mamę. Może rzadko jej to mówię, ale naprawdę doceniam cały wysiłek, jaki włożyła w wychowanie mnie na dobrego człowieka. Nauczyła mnie liczyć, mówić itp, była w chwilach dobrych i złych, pokazała kawałek świata i co najważniejsze, dała mi życie.


Pamiętajcie, aby codziennie obdarowywać swoje mamusie miłością i szacunkiem, ale 26 maja w szczególności. Dzień Mamy to święto każdej młodej, jak i tej z dużym bagażem doświadczenia mamy. Przyjęło się, że z tej okazji obdarowujemy rodzicielkę przeróżnymi prezentami. Nie ma nic lepszego niż czekoladki, spokój i mały powrót do przeszłości. Dzięki firmie printu.pl znalazłam idealny podarunek na Dzień Mamy - fotoksiążkę ze zdjęciami. Sama zaprojektowałam książkę i instabooka (dla siebie) i po mniej więcej tygodniu od zamówienia miałam je u siebie. Bardzo dobrze zrobione, zdjęcia wyglądają estetycznie - nie ma na co narzekać. Takie gadżety to świetny pomysł na prezent nie tylko dla mamy, świetnie sprawdzą się także jako fotopamiętniki z wycieczek czy ważnych wydarzeń. Mam dla Was specjalny kod zniżkowy na 47%!
You May Also Like

6 komentarze

 1. Piękny post i zdjęcia <3
  Zapraszam do siebie http://ooczamioobiektywu.blogspot.com/2017/05/blog-post.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna książeczka, jak dla mnie to super pomysł na prezent dla ukochanej osoby. :)
  https://ariicoco.blogspot.com/2017/05/before-dark.html

  OdpowiedzUsuń
 3. O mamciu, to naprawdę cudowny pomysł na prezent!

  Zapraszam do mnie. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad w postaci obserwacji oraz komentarza. ☺ normalbutdidnot.blogspot.com (click)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mama jest jedną z najważniejszych osób w życiu :) Fotoksiążka to bardzo fajny pomysł na prezent dla mam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładnie napisane. ja nawet nie chcę myśleć o tym, że w moim życiu kiedyś zabraknie Mamci :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mądre słowa o mamach! Nie jestem w stanie wyobrazić sobie życia bez niej. Nie potrafiłabym niczego i pewnie poddałabym się na pierwszej napotkanej trudności.
  Wybrałaś dla mamy świetny prezent!
  Obserwuję :)
  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz!