ZAKOCHAŁAM SIĘ


Nie lubię związków, szczególnie w młodym wieku. Są bardzo zobowiązujące, a przecież młodość jest po to, aby się wyszaleć. Jednak mam czasami chwilę słabości i uczucia wygrywają, widząc piękne niebieskie oczy, koronkowe sukienki i......Warszawę. 
Idziesz ulicą, jesteś tylko Ty i milion innych ludzi, o których nie masz zielonego pojęcia. Nie zapominajmy o ciągłym ruchu ulicznym i hałasie, który towarzyszy Ci zawsze i wszędzie. Przeskakujesz z jednego miejsca w drugie. Używasz do tego przeróżnych środków transportu. W między czasie przeglądasz wszystkie social media i łapiesz kilka pokemonów, które pojawiły się na twojej drodze. Gdy już znudzi Ci się ekran twojego wypasionego (to takie zabawne słowo) telefonu, podnosisz wzrok i dostrzegasz coś pięknego. Czujesz się jak Carrie Bradshaw w Wielkim Jabłku po raz pierwszy. Jedyna różnica? Twoje jabłko jest odrobinę mniejsze, ale wcale nie gorsze. Znajdujesz się w samym centrum państwa polskiego. Wokół piękne budynki, parki, w których non stop coś się dzieje. Idąc chodnikiem mijasz Niemca, Turka, Anglika, Rosjanina i wielu wielu innych. Masz wszystko pod nosem, co tylko zapragniesz. Czujesz się jak ryba w wodzie. Tak to twoje miejsce na świecie, to tu właśnie należysz. Kocham Cię Warszawo, jestem Tobą totalnie zauroczona!
ZAPRASZAM DO POLUBIENIA MOICH SOCIAL MEDIA
FANPAGE NA FACEBOOKU | INSTAGRAM  
SNAPCHAT - agashippsta

You May Also Like

2 komentarze

  1. W Warszawie byłam mając 12 lat. W paryżu byłam mając 14 lat. To do Warszawy wróciłam mając 16 lat. Chodziłam tymi ulicami przepełnionymi historią i z czystym sumieniem stwierdziłam, że to właśnie Warszawa skradła moje serce bardziej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Również kocham Warszawę. W szczególności Stare Miasto. Mam w planie kiedyś tam zamieszkać :D

    Polne-Maki, zapraszam. (W.)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz!