WROCLOVE


Kilka dni temu cała moja klasa (i inni ludzie) wybrała się na trzydniową wycieczkę w południowo-zachodnią część naszego kraju. Na pierwszy ogień poszedł Wrocław. Stare Miasto dosłownie zawładnęło moim sercem ze względu na architekturę. Budowle klasycystyczne czy modernistyczne zawsze przykuwają mój wzrok. Kolejna rzecz - atmosfera. Kocham duże miasta za to, że każdy ma cie w głębokim poważaniu i nie patrzy się jak na idiotę, gdy masz np. kapelusz na głowie. Może to nie Nowy Jork, ale widok z okna hostelu na piątym piętrze sprawił, że chciało się siedzieć i marznąć na parapecie. Pomijając uroki miasta przejdę do dwóch głównych atrakcji tego dnia, czyli zoo i teatru. Zoo jak to zoo, duże zbiorowisko zwierząt, za każdym razem ekscytujące tak samo. Moją uwagę przykuły głownie foczki i manaty.
Za to teatr.... jestem wielką fanką chodzenia na spektakle. Zazwyczaj bywałam na adaptacjach lektur szkolnych i musicalach, więc przedstawienia 'Smycz' byłam niezwykle ciekawa. Bardzo kontrowersyjny, realistycznie ukazujący współczesny świat i odtworzony przez jednego aktora (za to jakiego!). Podsumowując, miasto wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie i mam nadzieję, że prędko tam wrócę, by zobaczyć więcej ciekawszych zakątków. Niedługo fotorelacja z kolejnych dni wycieczki, ta krajobrazowa.
ZAPRASZAM DO POLUBIENIA MOICH SOCIAL MEDIA
FACEBOOK | INSTAGRAM | 
SNAPCHAT - agashippsta

You May Also Like

9 komentarze

 1. Bardzo interesujący post :) Chciałabym życzyć Ci udanych wakacji!

  W WOLNEJ CHWILI ZAPRASZAM DO MNIE :) MOGŁABYM PROSIĆ O KILKA KLIKÓW ? ODWDZIĘCZĘ SIĘ :)


  KLIK

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeprzeprzepiękne zdjęcia! Sama byłam we Wrocławiu ostatni raz w moje urodziny w ramach niespodzianki! Cudowne miasto, fobrze, że jest coraz częściej doceniane! :)

  Mój blog- ultradefenceless

  OdpowiedzUsuń
 3. O widę, że byliście we Wrocławskim ZOO- piękne miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne zdjęcia
  obserwujemy?
  http://paolciapolcia16.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham Wrocław, chciałabym tam studiować :D
  Piękne zdjęcia! :)

  http://momentforme-jessica.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny klimat zdjęć <3 pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiem, czy bardziej podobają mi się te urocze uliczki Wrocławia czy może jednak ta żyrafa ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Na zwiedzanie Wrocławia potrzeba zdecydowanie więcej czasu :) To piękne miasto z mnóstwem cudownych miejsc :) Cieszę się że jestem Wrocławianką i mogę te wszystkie miejsca tak często odwiedzać :)
  www.divoces.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Ile pięknyych zdjęć ! ♥ Wrocław to przepiękne miasto :) !

  Buziaki, xx zyciedlapasji¦

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz!