A WORK IN PROGRESS


Pewnie większość z Was, a może nawet nikt, nigdy w życiu nie usłyszała takiego nazwiska jak Franta. Jeżeli się mylę i wiesz o kim chcę poruszyć temat, wybacz mi i przyjmij ode mnie wirtualnego przytulaka!
Connor Joel Franta to 23-letni chłopak z Minnesoty, aktualnie wliczający się w populacje Miasta Aniołów. Ma trójkę rodzeństwa, starszą siostrę i brata oraz młodszego brata. W 2010 roku pod wpływem inspiracji przez innych ludzi udostępnił swój pierwszy filmik na Youtube. Z czasem jego kanał zaczął się rozrastać, czego dowodem jest ilość wyświetleń, łapek w górę i subskrybentów. W 2012 roku Connor dołączył do kolaboracji 5 innych Youtuberów i razem tworzyli kanał Our2ndLife, jeździli w trasy i spotykali się z fanami. Od 2014 roku zdecydował się wrócić do pracy na własną rękę i dalej odkrywać swoje cele życiowe oraz to kim jest. Od tego momentu w jego życiu zaszło wiele zmian. Wyznał kim naprawdę jest (orientacja seksualna), napisał własną książkę, tworzy bardziej kreatywne filmiki, rozwija swoją drugą pasje, jaką jest fotografia oraz udziela się charytatywnie, tak jak kiedyś robili to jego rodzice. Dziś jego kanał subskrybuje dokładnie 5 314 291 osób i nie wiele mniejszy odbiór ma na Instagramie czy Twitterze, a co każdy poniedziałek dodaje nowiutki filmik. W związku z tym na Twitterze pojawił się hasztag #frantasticmonday, gdzie jego fani piszą ze sobą, są względem siebie bardzo przyjacielscy i mili.

Z jego osobą spotkałam się jakieś 3 lata temu, gdy odkrywając 'czym są ci Youtuberzy' znalazłam jego filmik. Obejrzałam jeden i tak się wszystko zaczęło. Może się Wam wydawać dziwna, ta ekscytacja jakiś Amerykaninem, który tylko wstawia co jakiś czas filmik i dostaje za to pieniądze. Dla mnie jest on źródłem inspiracji i motywacji. Gdy patrze na zdjęcia jakie dodaje na Instagramie, sama mam ochotę dążyć do zatrzymania kawałku świata na zdjęcia w tak świetny sposób jak on to zrobił. Kiedy oglądam filmiki, gdzie dzieli się z widzami przemyśleniami i radami, zawsze próbuje wyciągnąć z każdego z nich lekcje dla mnie. Podziwiam go także za to, jak udziela się dla dobra innych. Od dwóch lat z okazji swoich urodzin organizuje zbiórkę pieniędzy na rzecz Trzeciego Świata, aby dostarczyć im czystą wodę. Ostatnim powodem, przez którego cenie Go to bycie sobą. Connor wyznał całemu światu, że jest homoseksualny, pokazuje Nam prawdziwego siebie, nie wstydzi się tego kim i jaki jest oraz co naprawdę sprawia mu radość w życiu. Wielu ludziom w dzisiejszych czasach brakuje tej cechy, dlatego każdy niebojący się być sobą jest człowiekiem, którego w 100 procentach cenie.

Jeżeli temat tu poruszony ani trochę cie nie zaciekawił, wybacz mi - następny post będzie bardziej lifestylowy. :)You May Also Like

1 komentarze

  1. Uwielbiam Connora, ze wzgledu na niego postanowilem ujawnic swoja orientacje. Wiecej takich postów proszę !!!

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz!