CHRISTMAS IS ALMOST HERE + LAST MINUTE DIY POMYSŁ NA PREZENT

Już tylko 2 dni dzielą nas od upragnionej przerwy świątecznej. Możliwe, że mówię to co roku, ale tym razem wyjątkowo nie mogę się jej doczekać. Jeżeli ktoś Wam mówi, że liceum to taki świetny okres w waszym życiu - nie słuchajcie go! To okropne, męczące a wręcz przygnębiające 3 lata. 
Ale ej, do góry głowa..... podobno potem jest jeszcze gorzej.
Przechodząc już do tematu świąt, pewnie wielu z Was obdarowuję się z przyjaciółmi prezentami. Mniejszymi, większymi, stworzonymi własnoręcznie czy zakupionymi w sklepie. Wiadome jest, że często podarunek, w którego włożymy trochę własnego wkładu (a nie tylko pieniądze) może ucieszyć bardziej + jest tańszy! Jeżeli nadal nie masz pomysłu na prezent, a czas cie goni - PRZYCHODZĘ Z ODSIECZĄ! Zejdźcie niżej, a znajdziecie :) 
OZDOBNA LITERA NA SZAFKĘ

  • karton
  • wełna
  • nożyczki
  • klej na gorąco lub inny równie mocny

    Wycinamy wybraną literę w kartonie x2. Następnie wzmacniamy jedną z nich przyklejając do niej pionowo kawałki kartonu i doklejamy do nich drugą kartonową literę. Teraz jedyne co musisz zrobić to owinąć włóczkę wokół wspomagając się od czasu do czasu klejem. Po około godzinie owijania prezent jest gotowy. Wystarczy tylko zapakować i wręczyć! ☺


You May Also Like

0 komentarze

Bardzo dziękuję za komentarz!