UWIERZ I PRÓBUJOstatni miesiąc przyniósł mi wiele niespodzianek. Głównie pozytywnych, ale i kilka negatywnych, jednak dziś chcę skupić się bardziej na tych pierwszych. Dwa tygodnie temu w mieście oddalonym o 30 km od mojego zjawił się pewien aktor, który hmm... 7(??) lat temu skradł moje serce. Mowa tu oczywiście o Macieju Musiale. Większość dziewczyn pewnie rozumie moje podekscytowanie jego osobą, ale oprócz świetnego wyglądu zewnętrznego zauważam w nim młodego, inteligentnego aktora z wielkim potencjałem. Wszystko tak się potoczyło, że w końcu nie zjawiłam się tam i nie mogłam go spotkać, więc postanowiłam, że napisze do niego. Nie oczekiwałam, że mi odpisze ani nic z tych rzeczy, jednak gdy 2 dni później zobaczyłam odpowiedź nie można mnie było uspokoić. Nie jestem pewna w 100 procentach czy odpisał mi ktoś z jego załogi, czy sam Maciek. Nie wiem czy odpisuję każdemu czy byłam jedną na kilkadziesiąt innych fanów, ale sądzę , że szczęście mi dopisało. 
Zawsze miałam tak, że gdy coś dobrego mi się przytrafi to tylko i wyłącznie jednorazowo, ale nie tym razem! Minęło kilka dni i boom..kolejny przypływ radości ( który nawiasem mówiąc zakończył się niezłym siniakiem na kolanie hahaha). Wygrałam 2 konkursy internetowe. Jeden z Rimmela, gdzie wygrałam zestaw kosmetyków, a drugi na fanpage'u mojej ulubionej serii książek/ ulubionego serialu (nie należał to tych z serii polajkuj i czekaj, trzeba było ruszyć główką i napisać parę zdań)

Nie piszę tu tego, żeby się przechwalać. Nigdy w życiu nie udało mi się nic wygrać w żadnym konkursie, nie wierzyłam w to, że mogłabym kiedykolwiek coś wygrać i nawet nie próbowałam brać udziału. Aż tu proszę raz spróbowałam i się udało. Po tych zdarzeniach uwierzyłam, że jeśli się chcę i próbuję to zdobywa się to czego się pragnie. 
Jeżeli masz jakieś marzenie i z góry założyłeś, że nigdy się nie spełni, proszę wyrzuć wszystkie te negatywne myśli z głowy i PRÓBUJ! PRÓBUJ, PRÓBUJ I JESZCZE RAZ PRÓBUJ DOPIĄĆ CELU, KIEDYŚ W KOŃCU CI SIĘ UDA I BĘDZIESZ Z SIEBIE CHOLERNIE DUMNY!
Zapraszam na fanpage'ainstagrama oraz snapchata: agashippsta!

You May Also Like

2 komentarze

Bardzo dziękuję za komentarz!