FALL


Chociaż nowy rok szkolny zaczęłam w tej samej szkole co rok temu wszystko się dla mnie zmieniło. Nowa (ale nie do końca) klasa, zmiana nauczycieli, rozszerzenia. Po pierwszym dniu wróciłam do domu i miałam ochotę płakać. Jednak nie chciałam się tak szybko poddawać, postanowiłam stawić wszystkiemu czoło, pokazać na co mnie stać. Nadal nie jest idealnie i wątpię by kiedykolwiek było, ale zdecydowanie mogę stwierdzić, że lepiej. 
Jak widać ilości zadań domowych i nauka pochłaniają większą cześć mojego czasu przez co nie mam czasu na bloga. Prowadzę go od ok. 4 lat i chociaż nie wybiłam się ani nie mam żadnych współprac z firmami, nadal chcę go prowadzić. To moje małe miejsce w sieci dające wiele radości. I tylko to się liczy...rób to co lubisz robić.| spodnie - H&M | top, sweter, szalik - Primark | buty - Adidas | torebka - Mohito | zegarek - Tally Weijl

You May Also Like

8 komentarze

 1. Pani Agnieszka jaka modeleczka :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super że lubisz robić to co robisz i nie prowadzisz bloga do współprac. Świetna stylizacja i cudny szalik!

  http://with-ideas.blogspot.com/2015/09/zyc-z-pasja.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne te nowe buty ale tesknie za nike roshe run;c

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyglądasz świetnie! Widać, ze prowadzisz bloga z pasji, co zaowocuję w jakiś sposób na pewno. Pozdrawiam! 😘

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie poddawaj się w szkole, jesteś w stanie przezwyciężyć i zdobyć szczyt swoich możliwości. Nie mogę doczekać się kolejnych wpisów. Wielka piątka za to co robisz!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz!