WARSAW / ED SHEERAN CONCERT

Jeżeli jeszcze nigdy nie miałeś okazji być w Warszawie, szybko wsiadaj w pociąg, samochód, przypłyń kajakiem, wsiadaj na rower czy cokolwiek innego i szybko tam przybywaj! Od zawsze fascynowały mnie duże miasta. Zdecydowanie należę do ludzi, które jak najszybciej chcą wynieść się ze swojego małego miasteczka i zacząć życie w zatłoczonym, nowoczesnym mieście. Warszawa zawładnęła moim sercem w 100 procentach. Pałac Kultury, Wilanów, Stare Miasto czy jakakolwiek ulica.  Chciałabym tam w przyszłości zamieszkać i mam nadzieję, że kiedyś mi się to uda. 

13 luty - zdecydowanie najlepszy dzień mojego życia! Zobaczyłam Eda Sheerana, tak tak własnie tego rudego Brytyjczyka, który według mnie jest najwspanialszym piosenkarzem tego wieku. Jego głos brzmi jeszcze lepiej na żywo, a piosenki milion razy bardziej magicznie. Ryczałam i uśmiechałam się za zmianę podczas dwugodzinnego show, jakie przygotował dla nas. Wciąż nie mieści mi się w głowie, że tam byłam. Czuję się jakby to był po prostu sen o spełnieniu jednego z marzeń. Jeżeli Ed zdecyduję się tu wrócić, a to bardzo prawdopodobne, na 100 procent na niego pojadę! Zapewniam Was, to niezwykły człowiek i  nigdy nie będziecie żałować, że byliście na jego koncercie.
......ten budynek oczarował mnie do tego stopnia, że mogę
 patrzeć na to zdjęcie i nigdy mi się nie znudzi......


.....trochę dużo tych zdjęć, ale bez kilku Eda się nie obejdzie ! You May Also Like

3 komentarze

 1. mega super, ze byłaś na jego koncercie! Jeżeli kochasz duże miasta to zapraszam do Londynu, tu dopiero oszalejesz :D

  http://onmywaymarusia.blogspot.co.uk/ zapraszam również do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mieszkam w Warszawie i kocham to miasto, chociaż czasami korki i ten tłok w komunikacji publicznej jest straszny. Mimo to jest świetnie :)
  A koncertu zazdroszczę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia ! Cieszę się,że udało Ci się pojechać na koncert ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz!