fall is coming

Hej! Za nami już 2 tydzień szkoły. Szczerze powoli przyzwyczajam się do szkolnej rutyny. Można by nawet rzec, że troszkę za nią tęskniłam. Od 13 dni należę do społeczności licealnej i wiem już, że będzie trudno. Liceum to nie to samo co gimnazjum, w którym z roku na rok coraz mniej przejmowałam się nauką, a jakimś sposobem miałam coraz lepsze oceny. Tu trzeba się naprawdę postarać na 4 czy 5. Jak moja nowa klasa? Nie narzekam, bo ludzie są mili i nawet fajni, czekam tylko na moment, aż wszyscy się rozluźnimy i będziemy się naprawdę dobrze bawić w swoim towarzystwie.
Zawsze, gdy zaczyna się szkoła wraz z nią przychodzi jedna z najbarwniejszych pór roku. Jesień mogę zaliczyć jako moją drugą ulubioną porę roku, zaraz po lecie. Pełno kolorowych liści, ciepłe sweterki, ubrania w kolorze zieleni, czarni, bieli, bordo, złotego itp., moje urodziny i wiele wiele innych. Jedyne czego nie lubię to, że jesień zwiastuję przyjście zimy - coraz wcześniej robi się ciemniej, temperatura na zewnątrz z dnia na dzień spada.

You May Also Like

6 komentarze

 1. Uwielbiam takie połączenia! Suuper! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety, liceum to juz wyższa poprzeczka, wiem sama po sobie. W gimnazjum można powiedzieć, nie robiłam nic, a co roku średnia powyżej 5, a teraz musiałam się już bardzo namęczyć :P
  Zdjęcia cudowne!

  http://sylwiaa-m.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak liceum to nie przelewki ;) Ja jestem w drugiej klasie i czasami nie nadążam z niczym ;p

  takeiteasy-a.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne buty!
  liceum początkowo przeraża, ale będąc w drugiej klasie wiem, ze to najlepszy okres w życiu! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj tak, jesień coraz bliżej.. Dla mnie niestety. Jestem strasznym zmarźluchem, obniżająca się temperatura to dla mnie zmora. Ale co racja to racja, barwy tej pory roku są przepiękne!
  Swietnie wyglądasz, uwielbiam połączenie takich ciężkim butów do spódniczek :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz!